top of page
Vena

Vena

Świetny, solidny, nowoczesny, komfortowy, funkcjonalny i niepowtarzalny narożnik VENA w atrakcyjnej cenie. Nowy design, niepowtarzalne wzornictwo, styl i elegancja oraz bardzo duża powierzchnia spania to zalety tego narożnika.Siedzisko oraz oparcie skonstruowane zostało z pianki pierwszego gatunku T30, przez co jest stosunkowo odporny na odkształcenia.

 

Eleganckie przeszycia sprawiają że narożnik prezentuje się i wygląda wyjątkowo a ozdobne stópki zapewniają cyrkulację powietrza pod meblami.

Zastosowane w szkielecie elementy z litego drewna podnoszą trwałość i sztywność całej konstrukcji, a to z kolei przełoży się na wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

 

Narożnik VENA jest całkowicie uniwersalny - tzn., że nie musisz określać w którym narożniku go umieścisz podczas zamawiania. Decydujesz o tym podczas montażu. Nawet w trakcie użytkowania jeżeli postanowisz przestawić produkt z lewego na prawy narożnik, zrobisz to w 10 minut rozkładając i składając ponownie mebel!

 

Dodatkowy atut to praktyczny pojemnik na pościel z łatwym dostępem dzięki rozsuwanej konstrukcji. Wystarczą 2 minuty by przekształcić sofę w bardzo wygodne łóżko. Zastosowana na narożniku tkanina nie wchłania płynów, jest w technologii EASY CLEAN.

    1 499,00 złCena
    bottom of page