top of page
Vegas

Vegas

Nowy design, niepowtarzalne wzornictwo, styl i elegancja oraz bardzo duża powierzchnia spania to zalety tego narożnika. Narożnik wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Jego solidny stelaż produkowany jest z litego drewna oraz płyty meblowej.

 

Siedzisko i oparcie skonstruowane zostało z pianki pierwszego gatunku oraz sprężyn typu BONEL, przez co jest stosunkowo odporny na odkształcenia. Dodatkowym atutem naszego mebla jest solidne i dbałe wykonanie, nowy design, oraz nowoczesne i wytrzymałe tkaniny z najnowszych kolekcji w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Eleganckie przeszycia sprawiają że narożnik prezentuje się i wygląda wyjątkowo a ozdobne stópki zapewniają cyrkulację powietrza pod meblami. Narożnik VEGAS jest całkowicie uniwersalny - tzn., że nie musisz określać w którym narożniku go umieścisz podczas zamawiania. Decydujesz o tym podczas montażu.

 

Nawet w trakcie użytkowania jeżeli postanowisz przestawić produkt z lewego na prawy narożnik, zrobisz to w 10 minut rozkładając i składając ponownie mebel! Narożnik posiada bardzo dużą powierzchnię spania oraz dwa praktyczne pojemniki na pościel.

 

Dodatkowy atut to praktyczne pojemniki na pościel z łatwym dostępem dzięki rozsuwanej konstrukcji. Wystarczą 2 minuty by przekształcić sofę w bardzo wygodne łóżko. W narożniku zastosowano automaty dzięki czemu rozkładanie i składanie staje się proste i wygodne.

 

Wymiary produktu:

- długość: 226 cm

- głębokość: 140 cm

- głębokość siedziska bez poduszek: 75 cm

- głębokość siedziska z poduszkami: 60 cm

- wysokość siedziska: 43 cm

- wysokość oparcia: 75 cm

- wysokość kanapy z poduszkami: 90 cm

- powierzchnia spania: 141x200 cm

    1 569,00 złCena
    bottom of page