top of page
Leon

Leon

Nowy design, niepowtarzalne wzornictwo, styl i elegancja oraz bardzo duża powierzchnia spania to zalety tego narożnika. Narożnik wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

Jego solidny stelaż produkowany jest z litego drewna oraz płyty meblowej. Siedzisko i oparcie skonstruowane zostało z pianki pierwszego gatunku oraz sprężyn typu BONEL, przez co jest stosunkowo odporny na odkształcenia.

 

Dodatkowym atutem naszego mebla jest solidne i dbałe wykonanie, nowy design, oraz nowoczesne i wytrzymałe tkaniny z najnowszych kolekcji w bardzo atrakcyjnej cenie.

Eleganckie przeszycia sprawiają że narożnik prezentuje się i wygląda wyjątkowo a ozdobne stópki zapewniają cyrkulację powietrza pod meblami. Przy zamówieniu musisz określić stronę narożnika LEWY lub PRAWY

 

Narożnik posiada bardzo dużą powierzchnię spania oraz dwa praktyczne pojemniki na pościel. Dodatkowy atut to praktyczne pojemniki na pościel z łatwym dostępem dzięki rozsuwanej konstrukcji. Wystarczą 2 minuty by przekształcić sofę w bardzo wygodne łóżko. W narożniku zastosowano automaty dzięki czemu rozkładanie i składanie staje się proste i wygodne.

 

Wymiary produktu:

- długość: 251 cm

- głębokość: 167 cm

- głębokość siedziska bez poduszek: 75 cm

- głębokość siedziska z poduszkami: 60 cm

- wysokość siedziska: 45 cm

- wysokość oparcia: 77 cm

- wysokość kanapy z poduszkami: 90 cm

- powierzchnia spania: 141x200 cm

Narożnik na zdjęciu głównym jest wykonany:

Siedzisko: INARI 96 Dół + oparcie: eko skóra W 03

 

    1 749,00 złCena
    bottom of page