top of page
Dark -93cm

Dark -93cm

Kolekcja DARK to nowoczesne podejście do aranżacji Twojego wnętrza, meble o lekkiej stylistyce i ciekawym połączeniu drewnianego dekoru z czarnym kamieniem. Całość formy dopełnia czarna podstawa i skórzane uchwyty. Dzięki kompaktowej formie meble znajdą zastosowanie nawet w najbardziej wymagającym wnętrzu. 

 

O witrynie:

Klasyka zawsze się obroni, czasami jednak warto postawić na nowoczesność - udowadniają to twórcy marki Piaski, prezentując kolekcję mebli industrialnych o nazwie Dark. Wśród dostępnych w niej elementów znajdziesz między innymi ławę, szafkę RTV, komodę czy witrynę, która znakomicie sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym, gabinecie, a nawet pokoju zbuntowanego nastolatka. Prezentowany model o wymiarach 93 x 133 x 39 centymetrów składa się z dwóch części - eleganckiej witryny po lewej oraz zamykanej szafki po prawej stronie. 

 

O kolekcji:

Pojemne wnętrze to jednak nie wszystkie zalety witryny Dark - mebel zachwyca detalami w postaci metalowej, czarnej podstawy oraz skórzanych uchwytów w ciepłym, karmelowym kolorze. Niebanalna jest również jego kolorystyka bazująca na dwóch kolorach - drewniany dekor Dąb Ribbeck znakomicie współgra ze wstawkami w odcieniu surowego, czarnego kamienia. Przytulności i ciepła dodaje temu wszystkiemu nastrojowe oświetlenie LED - znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego. 

 

Wymiary:

Szerokość: 93 cm

Wysokość: 133 cm

Głębokość: 39 cm

 

Dostępne kolory:

Dąb Ribbeck + Czarny Kamień

 

Dostawa 2-14 dni

Gwarancja 24 miesiące

    639,00 złCena
    bottom of page